Kurs nauki jazdy

Firmowy samochódOferujemy kompleksowe szkolenie na prawo jazdy kategorii B. Nasza oferta obejmuje kurs podstawowy, kurs indywidualny, szkolenie online, jazdy uzupełniające przed egzaminem państwowym. W ramach kursu podstawowego zapewniamy 26 godzin szkolenia stacjonarnego teoretycznego lub 26 godzin szkolenia online teoretycznego z przepisów ruchu drogowego i 4 godziny stacjonarnego ratownictwa medycznego. Następnie kursanci otrzymują 30 godzin szkolenia praktycznego, plac manewrowy i jazdy w ruchu drogowym. W czasie szkolenia praktycznego korzystamy z możliwości szkolenia na placu manewrowym WORD w Szczecinie. Szkolenie kończy się 2-godzinnym egzaminem wewnętrznym (teoria i praktyka).

W cenie kursu:

• Badanie lekarskie
  • Materiały do nauki
    - Multimedialny ilustrowany podręcznik z kodami QR
    - Dostęp online do portalu testy.portalnaukijazdy.pl (Egzaminacyjna baza pytań)
    - i wiele innych materiałów dostosowanych do tematów wykładów
  • 30 godzin szkolenia teoretycznego stacjonarnego lub online
    (26 godzin zajęć z przepisów ruchu drogowego i 4 godziny zajęć z pierwszej pomocy)
  • 30 godzin szkolenia praktycznego
    (jazdy na placu manewrowym oraz ruch drogowy)
  • Szkolenie na placu manewrowym WORD w Szczecinie
  • Egzaminu wewnętrzny
    (0,5 godziny teorii i 1,5 godziny praktyki)

Co gwarantujemy?

Gwarantujemy jazdy komfortowymi, klimatyzowanymi, wyposażonymi w nowoczesną technologię samochodami marki Toyota Yaris (rocznik 2023). Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem z kursantami. Dopasowujemy się do kursanta, zarówno ustalając terminy spotkań na zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne, instruktorzy są do dyspozycji kursantów od rana do późnych godzin wieczornych. Jesteśmy też elastyczni w kwestii miejsca rozpoczęcia i zakończenia jazd, osobom zamiejscowym oferujemy początek i koniec jazd pod dworcem PKP lub PKS. Jazdy odbywające się późnym wieczorem kończymy pod domem kursantów. Umożliwiamy również jazdy tuż przed egzaminem państwowym kończące się pod Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego. Wszystko dla wygody naszych kursantów.